Contact met Ateliers Tilburg

Algemeen
Ateliers Tilburg
Carré-gebouw
Carré 32
5017 JE Tilburg

T: (013) 530 07 56
E: info@atelierstilburg.nl
www.atelierstilburg.nl

Blijf op de hoogte
Van de vrije ateliers, nieuwe locaties en actuele exposities. Laat hieronder je gegevens achter en ontvang onze e-mail nieuwsbrief:

Verhuur en Communicatie
Martine Taks:
martine@atelierstilburg.nl
T: (06) 36 04 58 77

Administratie
Rosalina Jager:
administratie@atelierstilburg.nl
T: (06) 44 00 38 48

Directeur
Alex van Zundert:
alex@atelierstilburg.nl
T: (06) 27 34 65 80

Beheerder Carrégebouw
Harrie Baans:
beheerder@carretilburg.nl
T: (06) 33 66 42 77

Beheerder START (alle tijdelijke panden)
Frans Schollen:
frans@atelierstilburg.nl
T: (06) 11 62 40 91

Beheerder Goretti
Ruud van Rooij:
ruud@atelierstilburg.nl
T: (06) 19 41 49 23

Neem contact op

Interesse in een atelier? Klik hier en schrijf je in ›
  • Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.